KONST / Litografier / Grafiskt blad 13272003
*
nr 1327 2003
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Varg. Signerad, numrerad 35/60. Oramat löst blad. Motivet: 38x56 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 maj 2020
kl 18:05:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/5 11:29:28
1
500 kr
18/5 16:29:07
2
1.000 kr
18/5 17:36:39
1
700 kr
18/5 17:36:39
2
800 kr (Budbetjänt)
18/5 17:58:04
1
900 kr
18/5 17:58:04
2
1.000 kr (Budbetjänt)
18/5 17:58:39
1
Vinnande bud
18/5 18:02:50
1
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck jonas nilsson litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varg
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01
*
Jonas Nilsson
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Läs om budbetjänten
nr 1327 2003
Jonas Nilsson
(f. 1968), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Varg. Signerad, numrerad 35/60. Oramat löst blad. Motivet: 38x56 cm
Jonas Nilsson, svensk bildkonstnär född 1968.
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 maj 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/5 11:29:28 | 1 | 500 kr |
18/5 16:29:07 | 2 | 1.000 kr |
18/5 17:36:39 | 1 | 700 kr |
18/5 17:36:39 | 2 | 800 kr (Budbetjänt) |
18/5 17:58:04 | 1 | 900 kr |
18/5 17:58:04 | 2 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
18/5 17:58:39 | 1 | Vinnande bud |
18/5 18:02:50 | 1 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: gicléetryck jonas nilsson litografier oramat löst blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige varg
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
6198 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:01